Motivační schůzky /listopad+leden/

V prosinci jsme my, oddílové vedoucí, začaly pořádat motivační schůzky. Princip je jednoduchý. Každý druhý měsíc se sejdeme a jedna z vedoucích má připravený program složený z aktivit, které ji baví nebo zajímají.

Na začátku prosince jsme se sešly na úvodní motivační schůzce, která byla pod taktovkou mě, Smíši. Řekly jsme si jak by měla schůzka probíhat a rozlosovaly jsme si pořadí. Také jsme si popovídaly o tématech vážných i čistě zábavných.

Na začátku února jsme se sešly podruhé. Tentokrát si schůzku připravila Trpaslík. Trpaslík učí chemii a tak jsme si s ní mohly vyzkoušet různé pokusy. Také jsme si popovídaly o našich oblíbených knížkách. Daly jsme si dobroty domácí i nedomácí a šly zase domů.

Faraonův had 😀

Užily jsme si společný a kvalitně strávený čas. Příští motivační schůzka se bude konat v dubnu a můžeme se těšit na Smíši program.